Produkce dechovky Kdo má čas z Dolní Studénky byla slyšet už od výstupů z metra na Vítězném náměstí v Praze. TOP 09 a starostům se v závěru evropské kampaně ve středu odpoledne vyplatilo vsadit na v metropoli poměrně neobvyklý hudební žánr. Zvuk totiž cestující probíral z úvah a mnozí z těch, kdo vycházeli z metra, se rozhlíželi a hledali zdroj hudby.

Když ho našli, viděli šéfa TOP 09 a lídra kandidátky Jiřího Pospíšila nebo dalšího kandidáta za STAN Stanislava Polčáka, jak shánějí poslední hlasy nebo kupují u farmářů zavařeninu. Farmáře si sem v rámci kampaně přivedli spolu s dechovkou. "Jsem tu hlavně proto, že považuji tyto volby i účast Česka v EU za nesmírně důležité," vysvětloval Lukáš Drlík z Levandulového statku Bezděkov, proč se účastní kampaně.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.