Pardubický hejtman Martin Netolický nechce čekat na další volební prohru sociální demokracie a pro krajské volby připravuje vlastní projekt. Hodlá postavit kandidátku složenou z členů ČSSD i místních nezávislých nebo úplně nových politických hnutí. Už měsíce proto shání komunální politiky, kteří by za rok a půl chtěli kandidovat v koalici s ČSSD.

Několik významných zástupců sociální demokracie už HN potvrdilo, že tento plán se postupně šíří do dalších regionů. Koaliční kandidátky by ČSSD mohla postavit ve čtyřech až pěti krajích.

Jak by měla ČSSD reagovat na víkendovou volební prohru?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.