Minimální mzdu budeme každý rok navyšovat na trojnásobek průměrné, zavedeme dotace na okurkový salát či avokádo a pro Slovensko a Maďarsko vyčleníme třetí kvalitu potravin. Celý volební program složený z absurdností  čtveřice kandidátů za uskupení ANO, vytrollíme europarlament vymyslela za několik hodin. V evropských volbách jim pak dalo hlas přes 37 tisíc lidí, díky čemuž recesisté dostanou od státu milionový příspěvek.

Uskupení v současné podobě se dalo dohromady na přelomu letošního ledna a února. "Řekli jsme si, že bychom se mohli účastnit evropských voleb a pojmout to recesisticky. Účast byla při posledních volbách nízká, tak jsme si řekli, že ji třeba naše uskupení zvedne," líčí předseda trollů Jiří Kyjovský. Zároveň přiznává, že i peníze, na které mohou strany při těchto volbách dosáhnout, byly jedním z důvodů, proč se nakonec rozhodli kandidovat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.