Opavská společnost FAU vyhrála v pondělí čtyři z pěti podaných žalob proti finanční a celní správě. Pátou žalobu soud neposuzoval, dospěl totiž k závěru, že se výsledku může společnost FAU domoci v řízení přímo vůči celní správě.

Firma FAU skončila v roce 2016, když na ni celní a finanční správa uvalily zajišťovací příkazy. Vinily ji jednak z nedoplatku daní a také údajně měla ručit za svého dodavatele, který neodvedl státu DPH. Už minulý týden Krajský soud v Brně rozhodl, že za dluh dodavatelské společnosti na dani ve výši 220 milionů neručila.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.