Když se najde dobře situovaný a vzdělaný člověk, dokonce politolog, který je ochoten hájit před tisíci demonstrantů Andreje Babiše, je to zajímavé. Protože takových moc není.

Jeden takový se skutečně našel a je to radost, protože jeho slova už nemůže nikdo odbýt arogantním odsudkem, že Babiše můžou hájit jen lidé frustrovaní, neschopní prokouknout jeho prázdný politický marketing a možné zneužívání funkce premiéra ve prospěch “jeho” firmy. Naopak, teď tu máme někoho, kdo by tohle všechno měl umět rozpoznat. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Komentáře ke článku

libor.kotouc 23.06.2019 12:24
Ja v těch citacich žádnou obhajobu nevidím. Jde spíš o pokus podívat se na Babiše prakticky, bez hysterie. Autor článku je v argumentaci velice slabý a argumentuje způsobem, kdy se dva baví, snaží se druhého přesvědčit, ale vůbec se neposlouchaji.
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru