Jen dva dny po T-Mobilu představil svou nabídku neomezených dat také Vodafone. První ze zmíněných operátorů nabídne mobilní internet bez limitu zdarma ke všem svým tarifům i předplaceným kartám, zatím ovšem jen po dobu letních prázdnin. Nejmenší ze zástupců velké mobilní trojky oproti tomu přichází s celkem třemi novými tarify s neomezeným surfováním po síti, které by se měly v jeho cenících držet dlouhodobě. Firma navíc významně navýší datové příděly u tří současných balíčků. Každý z nich zlevní či zdraží v závislosti na tom, jakou variantu balíčku si klient vybere.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.