Od minulého čtvrtka Vodafone i T-Mobile nabízejí tarify s neomezenými daty. První ze zmíněných operátorů u svých balíčků s neomezenou spotřebou dat cíleně zpomalil rychlost na pět megabitů za sekundu v rámci své domácí české sítě a zřejmě i v cizině, což jeho klientům stěžuje využívání některých internetových služeb. Nyní se ukazuje, že se do stejného zpomalování pustil i T-Mobile. Potvrzuje to test skupiny zákazníků, kteří rychlost neomezených dat operátora vyzkoušeli při své cestě na Slovensko. T-Mobile neomezené tarify záměrně zpomaluje v zahraničí, v Česku to naopak nedělá.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.