Britská společnost Quacquarelli Symonds každý rok zveřejňuje žebříček nejlepších studentských měst. V potaz bere celou řadu faktorů, které jsou rozděleny do pěti kategorií – kvalita místních univerzit, finanční dostupnost, pracovní příležitosti, žádanost lokality a právě pohled studentů. V rámci poslední kategorie se každoročně ptá desítek tisíc studentů a čerstvých absolventů, z jejichž odpovědí pak sestaví samostatné pořadí, ve kterém se na špičce opakovaně umisťuje Brno. Letos tomu nebylo jinak a moravská metropole se celosvětově umístila na šesté příčce, tedy o dvě místa před Prahou.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.