Když na začátku května ministr dopravy Vladimír Kremlík odvolal tehdejšího šéfa Ředitelství silnic a dálnic ČR Jana Kroupu a na jeho místo instaloval Pavola Kováčika, změny zdůvodňoval tím, že chce, aby klíčová státní investorská organizace "získala nový impulz a dynamiku". Kováčik měl být zárukou zrychlení výstavby silnic a dálnic. Po necelých třech měsících ale manažer původem ze Slovenska odstoupil, údajně ze zdravotních důvodů, přičemž se ukazuje, že ŘSD se po jeho odchodu minimálně na čas vrací do původní podoby, jak organizace fungovala za časů Kroupy. Vyplývá to z dopisu, který Radek Mátl, pověřený řízením ŘSD, po svém nástupu rozeslal zaměstnancům a jehož kopii mají HN k dispozici.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.