Rychlý vývoj digitálních technologií s sebou přinesl novou nemoc, která podle výzkumů ohrožuje prakticky každého, kdo v práci využívá počítač nebo chytrý telefon. Nadužívání těchto zařízení způsobuje specifický stres, na který lidské tělo neumí adekvátně reagovat. Neustálý kontakt s digitálním světem se pak může projevit bolestmi zad, může zvyšovat agresivitu a vyvolávat noční můry. Technostres se v horších případech stává příčinou zvýšeného krevního tlaku, žaludečních vředů nebo rakoviny. Tato rizika mohou potlačit mnohá firemní opatření, pomoci si však mohou i zaměstnanci sami. Přinášíme rady, jak v novém roce bojovat s technostresem doma i v práci.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.