Před čtyřmi lety 25 tisíc návštěvníků, vloni 16 tisíc, letos jen šest tisíc. Z jednoho z největších hiphopových festivalů ve střední a východní Evropě, který před sedmi lety zařadila americká televizní stanice CNN mezi 50 nejlepších letních akcí na světě, se příští rok opět stane malý festival. Hip Hop Kemp se z letiště v Hradci Králové přestěhuje. "Areál už je pro nás moc velký a drahý. Půjdeme někam do přírody, k vodě. Potřebujeme obrodu, včetně toho, aby nás už policie nechala na pokoji," říká pořadatel festivalu Radek Maliník.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.