V úterý v poledne se v budově pražské radnice má sejít představenstvo společnosti Pražská plynárenská Holding. Vedení městské firmy, plnící roli valné hromady, má za účasti vybraných pražských radních a zastupitelů řešit blíže neupřesněné citlivé otázky týkající se fungování akciové společnosti Pražská plynárenská, kterou holding stoprocentně ovládá.

Citlivost tématu, jež v posledních měsících hýbe pražskou politickou scénou, výmluvně dokládá i skutečnost, že účastníci jednání mají podle informací HN ještě před zahájením zasedání podepsat dohodu o mlčenlivosti. Kdo ji poruší a vynese informace z jednání, třeba do médií, má Pražské plynárenské zaplatit smluvní pokutu rovný milion korun. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.