Na dětskou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově svážejí děti z celé republiky. Jde o jediné pracoviště v zemi, které u dětí používá přístroj na mimotělní okysličování při selhání plic. Léčí se tu také děti se vzácnými dědičnými metabolickými onemocněními. I v tomto případě je zařízení jediným v Česku, která se na tuto péči specializuje. S výběrem financí na potřebné vybavení pomáhají vděčné maminky, jejichž dětem na klinice zachránili život. Minulou neděli zorganizovaly v blízkém kostele děkovnou mši.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.