Fotbalisté Slavie v úvodním utkání základní skupiny Ligy mistrů vedli na půdě Interu Milán ještě krátce před koncem. Domácí vyrovnali na konečných 1:1 až v nastaveném čase.

Červenobílí, kteří v prestižní soutěži startují po 12 letech, vedli od 63. minuty zásluhou Petera Olayinky, který zblízka dorazil míč do sítě. Inter inkasovaný gól rozhodil a Pražané měli několik příležitostí k navýšení skóre. "Nerazzurri" však z minima vytěžili maximum. Ve druhé minutě nastavení napálil Martínez z přímého kopu břevno a odražený míč doputoval k Barellovi, jenž vyrovnal. Za remízu slávisté od UEFA obdrží 23 milionů korun. Dalšími soupeři úřadujících českých mistrů ve skupině F jsou Barcelona a Borussia Dortmund.