Za poslední dva roky se zrušila či omezila řada lékařských pohotovostí. Aktuálně začínají zavírat pohotovosti i v Praze, kam jezdí především pacienti z okolních měst a vesnic. Pacienti tak směřují do nemocnic, které jsou zahlcené. Rušení lékařských pohotovostí je podle České lékařské komory (ČLK) krátkozraké. Kraje chtějí redukcí zdravotnických služeb ušetřit, o to více peněz pak ale zaplatí pojišťovny za výjezdy záchranných služeb a ošetření pacienta v nemocnici, říká v rozhovoru pro HN prezident ČLK Milan Kubek.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.