Slavomír Kozel, jednatel fotbalového oddílu FC Cheb, žádal ministerstvo školství o dotaci loni v říjnu. Peníze, které musí utratit ještě letos, však ani téměř po roce nedostal. "Pravděpodobně je obdržíme v polovině října a na konci listopadu nám skončí veškeré soutěže, které hrajeme," říká Kozel. Od státu může klub získat stovky tisíc korun, Kozel však neví, za co je dva měsíce před koncem roku utratí. Provoz klubu zatím platí především z členských příspěvků a peněz od města. O sponzorování kopané ve městě, kde s kariérou začínal třeba Pavel Nedvěd a nejvyšší soutěž zde hrál i Jozef Chovanec nebo Horst Siegl, prý firmy zájem nemají.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.