Žádné daně z příjmů pro mladé do dvaceti šesti let, odpuštění daně z příjmů některým rodinám s malými dětmi, vlaková jízdenka po Evropě zdarma, zavedení minimálního důchodu, ochrana klimatu nebo snižování emisí. ODS ve středu odpoledne představila některé body svého programu, který – jak je z úvodního výčtu patrné – cílí především na mladé voliče. Podle občanských demokratů je nyní tato skupina zklamaná z pirátů, a tak jí nabízejí sebe jako alternativu. "Oslovujeme nejen mladé lidi," poznamenal předseda strany Petr Fiala.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.