Na dva armádní generály, Rostislava Mazurka a Radoslava Rotrekla, čekaly koncem minulého desetiletí vysoké posty v NATO. První měl zajištěné místo na strategickém velitelství NATO v belgickém Monsu, druhý se měl stát vojenským přidělencem ve Washingtonu. Kariéru jim ale v říjnu 2008 zhatilo obvinění z nákupů nepotřebných propagačních předmětů za více než půl milionu korun – například ručníků a čepic s emblémem armády – ač byl povolený limit poloviční. Soud oba posléze poslal podmíněně do vězení a přikázal jim uhradit způsobenou škodu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.