Úřad na ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) čeká debata o jeho možné reformě. Ministerstvo pro místní rozvoj už začalo pracovat na analýze, jak fungují obdobné instituce v jiných zemích. Úkol dostalo podle mluvčího úřadu Viléma Frčka na posledním jednání protikorupční rady vlády na začátku října. Analýza má být jedním z hlavních podkladů k diskusi, zda je potřeba fungování ÚOHS změnit. Po reformě řízení a práce ÚOHS volají hlavně protikorupční organizace, které mají ve vládní radě své zástupce. Úřad považují za neefektivní a některé jeho rozhodování za neprůhledné.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.