Počátkem tisíciletí se Lukáš Kohout proslavil jako falešný asistent ministra zahraničí Jana Kavana, který na účet Poslanecké sněmovny létal po celém světě. Před osmi lety pak patřil k organizátorům protiromských demonstrací na severu Čech, ale byl také zdatným podvodníkem, který desetkrát stanul před soudem – mezi podvedenými byla například i jeho matka.

Kvůli svým podvodům je Lukáš Kohout již více než pět let ve vězení, ze kterého opakovaně žádá o podmínečné propuštění. Ale marně. I když si z celkových 88 měsíců odpykal již více než dvě třetiny - a podle zákona může požádat o podmínečné propuštění již po polovině -, ani napotřetí neuspěl. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.