Vloni na podzim nastupoval do státního podniku Lesy České republiky, roky velmi významného přispěvatele do rozpočtu země, nový ředitel Josef Vojáček. Ten brzy vyměnil všechny členy dosavadního vedení za nové manažery. Od té doby ale už tři jeho klíčoví lidé své funkce opustili. Jako první se letos na jaře rozloučil ředitel lesního a vodního hospodářství Pavel Indra, v létě ho následovali obchodní šéf Karol Vinš a nedávno ekonomický náměstek Daniel Vlkanova. Z týmu, který dal Vojáček dohromady loni v listopadu, tak zbyl jediný člověk, správní ředitel Pavel Krpata. I o něm už se ale v lesnické komunitě říká, že ve funkci brzy skončí. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.