Daňová a auditorská poradenská firma V4 Group se minulý týden stala takřka přes noc slavnou. Její pracovníci zpracovali nový daňový řád, který pojednává o nové sazbě DPH na prodej piva, do přehledné tabulky. Z ní bylo patrné, že se prodejci musí připravit celkem na devět různých možností, jak prodávat pivo a jakou sazbu daně z přidané hodnoty přitom použít. Společnost tak ovšem učinila anonymně, takže málokdo měl tušení, že se nejedná o recesi, ale o fundovanou analýzu nového zákona. Nevěděl to ani premiér Andrej Babiš, který se k tvůrcům tabulky vyjádřil velmi kriticky. Majitel firmy Michal Jelínek říká, že jim šlo o přehledné zpracování zákona a ohlas na sociálních sítích je překvapil.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.