"Když jsem poprvé dostal na hubu, tak mi mamka řekla, že když budu v něčem nejlepší, tak mě lidi budou respektovat a pak si to nebudou dovolovat," říká Ben Cristovao, který se z otloukánka stal jedním z nejvlivnějších českých influencerů. Na Instagramu sleduje tohoto zpěváka, tanečníka, vegana a podnikatele téměř 800 tisíc lidí a na Facebooku kolem půl milionu.

Kvůli koronaviru neodletí reprezetovat Česko na soutěž Eurovision Song Contest 2020 s písní Kemama, ohrožen je jeho zářiový koncert v O2 areně a okleštěn je i provoz veganského výčepu, který chtěl otevřít hostům v polovině března a nyní čepuje pivo lidem na ulici jen přes okénko. Jaké to je, přijít o takové příležitosti?

"Je to spousta času, práce, energie a kreativity, která je pryč a to už nikdo nevrátí. Ale věci se dějí a tolik lidí přišlo o tolik víc, že kdybych si měl stěžovat, o co jsem přišel, bylo by to bylo smutný," hodnotí situaci optimistický Cristovao a v Podcastu HN 360° mimo jiné radí, jak najít novou motivaci. 

Podcast si můžete poslechnout také na platformách Apple Podcasts nebo Spotify.

Podcast HN 18 Ben Cristovao
Jak bojuje v nelehké době, prozdradil influencer statisíců mladých Ben Cristovao.
Foto: Tomáš Cetkovský
Související

 

Související
Newsletter

Sedmička HN

Život se vrací do normálu a my vám chceme pomoct, aby to byl návrat co nejpříjemnější. Proto tu je newsletter Sedmička HN. Sedm zajímavých tipů pro čtení a několik nápadů pro volný čas, každý pracovní den v sedm ráno přímo do vaší mailové schránky!

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru