Řeší Češi problémy s cash flow včas? A jaké mají možnosti? Poradí webinář Dluhy v časech koronaviru pořádaný magazínem Právní rádce a Hospodářskými novinami. Připojit se k nám můžete v úterý 26. května od 12 hodin.

Našimi hosty budou advokátka Hana Křenková z Exevido, ředitel útvaru restrukturalizace a vymáhání korporátních klientů České spořitelny Jaroslav Schönfeld a partner Petr Sprinz z Havel & Partners.

Otázky na řečníky je možné pokládat do úterý 26. května do 9:00 hodin zde (zobrazit se mohou se zpožděním):

Online rozhovor

  vložit otázkuObnovit
Čtenářský dotaz
Mám dluh 3 miliony. Postavený dům za 5,5 milionu. Jde o to, že na začátku mi maminka dala do zástavy byt. Potřebuji její být vyvázat, po několikáté výzvě se nic neděje, kam a jak se obrátit. Děkuji.
Čtenářský dotaz
Zdravím, je možné odložit sociální odvody za zaměstnance? Děkuji Toman
Čtenářský dotaz
Zdravím, na podporu Covid I, II jsem nedosáhl a 3. raději nezkouším. Jaké jsou prosím další dotační programy na normální podnikání v dopravě, ve stavebnictví a výstavbě bytů. Děkuji Toman
Související
Newsletter

Sedmička HN

Život se vrací do normálu a my vám chceme pomoct, aby to byl návrat co nejpříjemnější. Proto tu je newsletter Sedmička HN. Sedm zajímavých tipů pro čtení a několik nápadů pro volný čas, každý pracovní den v sedm ráno přímo do vaší mailové schránky!

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru