Když na středečním projednávání brněnské korupční kauzy Stoka mluvil expolitik hnutí ANO, bývalý šéf odboru investic radnice Brno-střed, obžalovaný Petr Liškutin, další obviněný Lubomír Smolka jen nesouhlasně vrtěl hlavou a Liškutinovým slovům se smál. Ve chvíli Liškutinovy výpovědi je dělil zhruba metr a oba obvinění si viděli do tváře. Právě Smolka v úterý před brněnským krajským soudem, který se kauzou zabývá, přiznal uplácení zmíněného bývalého politika výměnou za zisk veřejných zakázek v Brně-střed. Liškutin ale ve středu jeho tvrzení intenzivně popíral. Následně ale proti Liškutinovi vypovídal další obžalovaný podnikatel, Michal Unzeitig. Ten přiznal, že Liškutinovi předal úplatek 70 tisíc korun za zmanipulovaný tendr na zmíněné radnici. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.