Pražská architektura na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze je tento rok znovu v čele srovnání nejlepších škol, jež každoročně sestavují HN. Vyřadila své dva největší konkurenty – Fakultu architektury ČVUT v Praze a Fakultu architektury VUT v Brně. Tyto školy se s mírným bodovým odstupem zařadily na druhé a třetí místo.

Pátá je Fakulta umění a architektury na Technické univerzitě v Liberci, šestá Fakulta stavební VUT v Brně. Žebříček na sedmém místě uzavírá architektura vyučovaná na Fakultě stavební ostravské Vysoké školy báňské – Technické univerzity.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.