Druhá lékařská fakulta UK v Motole se neocitla na špici žebříčku HN poprvé. Vítězem byla předloni i rok předtím, jen v roce 2011 ji v čele žebříčku vystřídala 3. lékařská fakulta UK v Praze. Ta se letos umístila druhá.

O třetí a čtvrté místo se jen s minimálním bodovým rozdílem dělí 1. lékařská fakulta UK v Praze a Lékařská fakulta Masarykovy univerzity v Brně.

HN letos porovnávaly devět lékařských fakult včetně té na Ostravské univerzitě, která vznikla teprve v roce 2010. Umístila se jako poslední, ale vzhledem k jejímu mládí je logické, že v mnoha ukazatelích pokulhává za již zavedenými školami.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.