Uchazeči o studium na pedagogické fakultě hradecké univerzity se mohou do 10. srpna hlásit na řadu učitelských studijních oborů s volnou kombinací specializací. Budoucí studenti bakalářského studia mohou kombinovat například německý jazyk, ruský jazyk, hudební kulturu, výtvarnou tvorbu nebo základy techniky. V nabídce je i specializace Etická výchova ve vzdělávání.

„Tento studijní obor není akreditován na žádné jiné vysoké škole v zemi,“ tvrdí tiskový mluvčí univerzity Ondřej Tikovský.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Pedagogická a přírodovědecká fakulta Univerzity Hradec Králové vypsaly druhé kolo přijímacího řízení u vybraných studijních oborů. Studenti mohou podávat elektronické přihlášky na přírodovědeckou fakultu do 8. srpna, na pedagogickou do 10. srpna.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.