Již druhým rokem za sebou kraluje českým ekonomickým vysokým školám Institut ekonomických studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Tedy alespoň podle žebříčku, který pravidelně začátkem roku přinášejí HN.

Institut opět vynikl hlavně v tom, kolik studentů vysílá na zahraniční stáže. V loňském roce alespoň na semestr vycestovalo deset procent všech studentů. Škola uspěla i díky tomu, že dbá na výchovu svých doktorandů. Na zisku titulu PhD. tu pracuje 7,8 procenta z celkového počtu 784 studentů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.