Výrok Nejvyššího soudu od ČSSD odvrátil hrozbu splácení stamilionového dluhu dědicům právníka Zdeňka Altnera. Veselí, co se finanční situace strany týče, však není namístě. Rozhodnutí soudu pro sociální demokraty znamená, že nebudou muset splácet úvěr, který měla ČSSD na dluh sjednaný u banky, finanční potíže strany přesto přetrvávají. ČSSD dále čelí propadu v hospodaření, zapříčiněném zejména neúspěchy v posledních volbách do sněmovny, Senátu i europarlamentu. Hledá proto další úsporná opatření, což dokládá i čtvrteční zpráva o propuštění dlouholetého finančního ředitele Martina Starce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.